Značka: Adler Pharma

Dusch'n Fun

Komentář(e): 0

Sprchový gel a vlasový šampón s obsahem vysoce ředěných minerálních látek a jemných cukrových tenzidů (kokosový tuk).

Cena 399,00 Kč
Zobrazit
Nejprve produkty skladem
Všechny nejprodávanější produkty
  • Banner

Schüsslerovy minerální soli

Schüsslerovy minerální soli ( tkáňové soli, biochemické soli, soli života) tvoří 12 základních anorganických solí , které mají schopnost přes sliznice dutiny ústní (vnitřní užití) a taky přes kůži (vnější použití) se přímo a efektivně vstřebávat do buněk a tkání. Jsou nevyhnutelné pro zdravé fungování lidského organismu a podílejí se na mnoha životních funkcích. Tyto minerály jsou přirozeně obsaženy v krvi i v tkáních. Našim každodenním způsobem života, fyzickou či duševní zátěží, však dochází k jejich odčerpávání z buněk – k tzv. deficitu, co má za následek vznik zdravotních problemů a nemocí.  
Tento deficit se zpočátku může projevit jen nepatrnými odchylkami například v barvě kůže, předčasnou tvorbou vrásek, tvorbou zrohovatělé kůže na patách , lámavosti nehtů, suchými nepoddajnými vlasy, nebo přímo obrovskou únavou, hnědými kruhy kolem očí, nateklýma nohama, rukama, tvorbou metličkových cév na nohách či v obličeji… 

Dr. Wilhelm Heinrich Schüssler

"Moje terapie není homeopatie, protože se nezakládá na principu podobnosti, ale na fyziologicko-chemických operacích, které v lidském organismu probíhají."

icon

Poštovné zdarma

Pro všechny objednávky nad 1000 Kč

icon

Vrácení produktů

14dní na vrácení

icon

Zákaznická podpora

Obraťte se na nás kdykoliv

icon

Bezpečná platba

Garantujeme bezpečné platby

Nasledujte nás na Facebooku