Brand: Adler Pharma

Dusch'n Fun

Review(s): 0

Sprchový gel s obsahem jemných cukrových tenzidů (kokosový tuk) a vysoce potencovanými minerálními látkami.

Price CZK399.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Adler Ortho Nr. 10

Adler Pharma
Rating 

Adler Ortho Aktiv kapsle č. 10 
Podporuje úlohu jater a žlučníku: vylučování a látkovou výměnu bílkovin, tuků a cukrů

CZK590.00
Tax included
Quantity

 

Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

 

Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

 

Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Description

Adler Ortho Aktiv kapsle č. 10 
Podporuje úlohu jater a žlučníku: vylučování a látkovou výměnu bílkovin, tuků a cukrů

• Vysoce hodnotný extrakt z artyčoku podporuje funkci jater 
Vysoce hodnotný výtažek z artyčoku a stopový prvek zinek podporují jaterní funkce. Artyčok se tradičně užívá k podpoře trávení. Stimuluje tvorbu žluči a tím zlepšuje trávení tuků.

• Důležité pro detoxikaci a antioxidační kapacitu jsou obzvláště redukovaný glutathion, selen, zinek, vitamín E a vitamín C, ale také další živiny. 
Glutathion je na základě svých antioxidativních vlastností schopen snížit toxické účinky volných radikálů. S touto vlastností úzce souvisí schopnost glutathionu stabilizovat funkci jaterních buněk. Regenerace spotřebovaného (oxidovaného) glutathionu je závislá na současné přítomnosti niacinu a vitamínech B2, E a C. 
Selen je součástí důležitých antioxidativních enzymatických ochranných systémů, glutathionperoxidáza je jedním z nejdůležitějších antioxidativních ochranných systémů vůbec. Obzvláště vysoká aktivita glutathionperoxidázy se nachází v erytrocytech, trombocytech, játrech, slinivce břišní a oční čočce. Zinek je součástí důležitých enzymových systémů v játrech. 
Vitamín C má silný antioxidační účinek a představuje důležitý antioxidant v lidském těle rozpustný ve vodě stejně jako vitamín E v oblasti rozpustné v tucích u biologických membrán jaterních buněk. 
Taurin je jediný antioxidant, který dokáže neutralizovat radikály chloritu. Taurin je esenciální součástí látkové přeměny žlučníkových kyselin.

• Řasy chlorella jsou mikroskopicky malé organismy, které žijí ve sladké vodě. 
Obsahují především vitamín B 12 a chlorofyl. Podávání kombinace chlorelly, spiruliny a chlorofylinu představuje novou možnost v léčbě pacientů, kteří trpí vlivem škodlivých látek rozpustných v tucích.

Alfa-liponová kyselina jako antioxidant chrání biologické membrány a buňky před oxidativním ničením kyslíkovými radikály a dokáže vázat těžké kovy.

• Síru obsahující sloučeniny z medvědího česneku vážou těžké kovy. 
Medvědi česnek 
obsahuje mj. aminokyseliny allicin a allin a dále vinylsulfid a éterický česnekový olej. Allicin působí v žaludku antibakteriálně. Medvědi česnek obsahuje dále flavonoidy, kterým jsou mj. připisovány antibakteriální a antivirové účinky jakož i účinky antioxidativní a chránící srdce a oběhový systém.

Product Details
Adler Pharma
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Dusch'n Fun

Dusch'n Fun

Sprchový gel s obsahem jemných cukrových tenzidů (kokosový tuk) a vysoce potencovanými minerálními látkami.

Write your review
You might also like

Follow us on Facebook