Adler Ortho Nr. 12

Adler Pharma

Adler Ortho Aktiv kapsle č. 12 
Odkyselení, detoxikace - očista vazivové tkáně

CZK590.00
Tax included
Quantity

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
Description

Adler Ortho Aktiv kapsle č. 12 
Odkyselení, detoxikace - očista vazivové tkáně 

Základní podmínkou každé zdravé látkové přeměny buněk je funkční, elastická vazivová tkáň s vyváženým hospodařením s kyselinami a zásadami. U toho má vazivová tkáň na základě svého složení důležitou navyšovací kapacitu, aby zneutralizovala nebo odvedla kyselé zbytky látkové přeměny.

Ukládání škodlivých látek představuje pro vazivovou tkáň další zatížení. V tomto směru má hlavní vliv zatížení životního prostředí.

Důsledkem toho je vazivová tkáň zatížena kyselinami a škodlivými látkami. Transport živin je je možný jen zpomaleně, vazivová tkáň je těžce průchodná, ztužuje či "zkompaktňuje"se.

Při dlouhodobém odstraňování zátěže vazivové tkáně jde o to, aby se odbourala kyselá zátěž a vyloučily zásoby škodlivých látek, a tím mohla průchodná, reakce schopná vazivová tkáň opět v každém ohledu podporovat látkovou přeměnu na buněčné úrovni.

• Vazivová tkáň - stimulovány jsou čistící procesy látkové výměny 
Chronicky překyselený organizmus má vliv na demineralizaci, neboť si kvůli neutralizaci kyselin musí neustále vytahovat minerální látky z tělesných zásob.

Zásadité soli vápníku a hořčíku z minerálního dolomitu neutralizují kyseliny látkové výměny a tim podporují harmonické hospodaření s kyselinami a zásadami.

• Odbourávání bílkovin podporuje odlehčení vazivové tkáně 
Papain se získává z exotického plodu papája. Enzym papáje (papain) podporuje trávení bílkovin a stimuluje látkovou výměnu. 
Bromelain  je získáván z ananasu (Ananas comosus). Vlastnosti bromelainu stimulující trávení, bránící tvorbě zánětů a uvolňující svalové napětí jsou známy již dlouho a jsou také např.využívány k urychlení hojení ran nebo ke snížení chuti k jídlu.

• Odvádění přes ledviny 
Kopřiva 
(Urtica dioica) je známá jako vynikající rostlina látkové výměny. Díky listům a kořenům kopřivy se stimuluje vylučování moči a tím je podpořeno vylučování produktů látkové výměny.

• Odbourávání škodlivých látek 
Chlorella a spirulina 
se nasazují jako přírodní detoxikanty, čímž se otevírá možnost odvodu zatěžujících cizích látek (xenobiotik).

• Podpora jaterní látkové výměny 
Extrakt z artyčoku
 podporuje činnost jater a žlučníku a stimuluje tím všechny vylučovací procesy jater. Játra jsou nejdůležitějším "detoxikačním orgánem" člověka, který eliminuje škodlivé látky.

Product Details
Adler Pharma
You might also like

Brand: Adler Pharma

Evocell

Ideální krém proti celulitídě, udržuje elasticitu kůže.

Price CZK590.00
More
In stock

Follow us on Facebook